poniedziałek, 29 czerwca 2015

Nominacja do Liebster Blog Award

    Cześć. Dzisiaj z innej beczki. Nie wiedziałem o tym, ale zostałem nominowany do Liebster Blog Award. Brzmi to jak otagowanie czyjegoś profilu na deviantarcie. Jest skierowany do blogów rzadko uczęszczanych, o małej ilości widzów. Tak naprawdę nie zależy mi na zbieraniu widzów. Co prawda, fajnie, że trafi się ktoś, kto stale będzie czytać posty. To mnie zachęca. Widzę, że mnóstwo blogów o podobnym poziomie ma sporo widzów, którzy obserwują za obserwację i zapominają. 


Dostałem zestaw pytań. Oto one:

1. Co zainspirowało ciebie do założenia bloga?

    Zainspirowały mnie osoby, które mają problemy w odnalezieniu się wśród ludzi. Te osoby nie mają wysoce rozwiniętych umiejętności społecznych. Łączy ich wspólna cecha - brak znajomych. Trafi się ktoś z odmiennymi zainteresowaniami i nie będzie mógł się z nikim dogadać w szkole. Ekstrawertyk, dzięki znajomym, może być wiecznie zajęty. Ci, którym się nie powiodło zawieranie znajomości, siedzą w domu przed komputerem i odnajdują w sobie hobby w grach i informatyce. Choć nie interesują mnie gry i informatyka, to też zaliczam się do tych osób. Na tym blogu chcę pokazać, że mimo braku znajomych od wyjścia, sam sobie radzę. Odnajduję hobby poza domem i robię swoje. To zabija nudę oraz daje cichą nadzieję na poznanie się z nowymi osobami. Chcę, by inni czytając tego bloga, zaczęli sami wychodzić na dwór, a nie mówić, że "ale samemu to tak głupio."

2. Masz jakieś hobby?

    Mam. Kolarstwo rekreacyjne, rysowanie w stylu komiksowym, rolkarstwo, komponowanie muzyki, trochę modelowanie 3D, geocaching, układanie puzzli, zwiedzanie nowych miejsc i robienie im zdjęć.

3. Jaki jest twój ulubiony film?

    Nie mam ulubionego filmu.

4. Co zamierzasz robić w te wakacje?

    Zamierzam przemierzyć kolejne, dalsze gminy i powiaty; pojeżdżę pociągiem; porobię rysunki na zlecenie; pojadę w góry; zanocuję w namiocie;

5. Jaką cechę uważasz za najcenniejszą?

    Dobroć do wszystkich.

6. Czy oceniasz ludzi na podstawie tego, co powie o nich ktoś inny?

    Tak, ale zachowuję tylko jako ostrzeżenie. Rozpocząłbym znajomość z taką osobą tak, jakbym nic o niej nie wiedział i starałbym się za wszelką cenę rozwiać tę plotkę.

7. Jak spędzasz wolny dzień?

    Pojadę gdzieś na rowerze, porysuję, popiszę na GG, przejdę się, pooglądam filmiki na YouTube, pogram na keyboardzie, poczytam na dworze książkę.

8. Masz ulubionego wykonawcę?

       Trudno mi wybrać jednego. Są to kompozytorzy gier.

9. Masz jakieś zwierzę? Jak tak, to jakie?

    Mam 8-letniego, nierasowego kocura.

10. Jakie jest twoje największe marzenie?

    Paczka znajomych szukających przygód oraz zwiedzenie świata jako plecakowicz.

11. Jaka jest twoja ulubiona piosenka?

    Nie mam takiej piosenki, która stałaby na pierwszym miejscu. Lubię muzykę elektroniczną.

Mam teraz wybrać 11 rozwijających się blogów. Nie mam pojęcia, które :-/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz